Price: ₹2,567
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Net Weight | 61 g |
| Length | 15.24 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2303280614482528 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.